Karolína Jasmína Matějovská, DiS.

Jmenuji se Karolína Jasmína Matějovská, DiS. a vystudovala jsem Soukromou vyšší odbornou školu zdravotnickou pro dentální hygienistky v Praze.

Od vzniku oboru Dentální hygiena uplynulo několik let. Tento obor pochází z USA a do České republiky se dostal až v roce 1996. Dentální hygiena není pouze zkrášlovací procedurou, ale zaměřuje se na péči o orální zdraví, které je dnes nedílnou součástí celkového zdraví člověka. Dentální hygiena má velký a  nezastupitelný význam v péči o dutinu ústní, především v prevenci zubního kazu, zánětu dásní a parodontitidy.

Každý pacient by měl navštívit dentální hygienistku alespoň 2x do roka.

Pro své pacienty se snažím zajistit tu nejlepší možnou péči. K ošetření pacienta používám nejnovější přístroje a metody.

Každý pacient je jiný a proto ke každému z nich přistupuji individuálně. Někdo zvládne vše hned a někdo potřebuje více času, ale vše se dá trpělivostí, domluvou a pílí zvládnout! Upřednostńuji především přátelský přistup ke každému pacientovi. Snažím se, aby každá návštěva dentální hygieny byla pro pacienta příjemná a aby do ordinace přicházel a z ordinace odcházel vždy s úsměvem.

Pokud má pacient obavy nebo před (či během) ošetření bude mít dojem, že zákrok nezvládne bez anestezie, není problém provést ošetření v anestezii. Spolupracuji v ordinaci se zubní lékařkou, která mi je neustále k dispozici a tím je možná zajistit pacientovi to nejpříjemnější ošetření.

Z návštěvy dentální hygieny nemusíte mít žádné obavy, ráda se Vám postarám o Vaše zoubky a vykouzlím zářivé úsměvy.

Těším se na Vaši návštěvu 🙂

Web: dh-matejovska.cz

Telefonní číslo: +420 777 609 969

E-mail:
carolina.matejovska@seznam.cz

Ordinace: Liberec
Zobrazit mapu
Ignáta Herrmanna 4
460 01 Liberec

Ordinace: Praha
Zobrazit mapu
Lékařský dům
Janovského 993/48
170 00 Praha 7

Ordinační hodiny :
Praha:
PO, ST: 7:00 – 19:00 (dle domluvy úterý)
Liberec:
ČT: 8:00-17:00
PÁ: 8:00-15:00

Fotografie ordinace