Magdalena Tunková, DiS.

Jmenuji se Magdalena Tunková a dentální hygienu jsem vystudovala v Praze na Vyšší odborné zdravotnické škole Alšovo nábřeží. Od té doby je dentální hygiena nedílnou součástí mého života. Jsem rovněž členkou Asociace dentálních hygienistek ČR.

Nyní pracuji v moderně vybavené klinice Floradent, kde je do všech přístrojů přiváděna teplá voda. Ošetření je tak, zvláště pro pacienty se zvýšenou citlivostí, mnohem příjemnější.

Před ošetřením pacientům vysvětlím, jakým způsobem bude dentální hygiena probíhat a které přístroje a nástroje bude třeba použít pro kvalitní výsledek. Nejdříve se odstraňují tvrdé a měkké povlaky (zubní kámen a plak) ultrazvukem a ručními nástroji, poté nevzhledné barevné pigmentace pomocí Airflow a následně se zuby leští fluoridovými depuračními pastami. Dále vybírám klientům individuální vhodné mezizubní pomůcky, zubní pasty, ústní vody a instruuji s nácvikem čištění. V případě bělení doporučím výběr vhodné metody, individuálně dle kvality zubních struktur.

U pacientů s četnou kazivostí zubů, zánětem dásní a parodontologickým nálezem, vypracuji plán léčby pro každého pacienta jednotlivě.

Objednejte se a na vlastní zuby zjistíte, že jsem velice šetrná a své pacienty nekárám. Naopak se snažím u pacientů odbourat strach a předsudky ze zubního křesla, motivovat je ke správnému čištění a k pravidelným návštěvám dentální hygieny, aby jejich ústa byla zdravá a krásná a v budoucnosti již nikdy nezažili pocit bolesti zubů nebo trhání zubů.
Těším se na Vás.
Magda.

Web: www.floradent.cz

Telefonní číslo: +420 720 020 016

E-mail: magdalena.tunkova@floradent.cz

Ordinace Praha, Flóra – Zobrazit mapu
Jičínská 2348/10 (1. patro)
130 00 Praha 3

Ordinační hodiny:
Pondělí – Pátek, 8:00 – 20:00
Neplatí pro dny pracovního volna

Fotografie ordinace